ما که هستیم

نشانی وبسایت ما: https://aryanmark.com

از اعتماد شما سپاس گزاریم.

فروشگاه اینترنتی آریان مارک، ارائه دهنده بهترین محصولات از بهترین برندها، در زمینه دستگاه ها و مواد اولیه مخصوص برش ها و فرآورده های لیزری است.

مطالبی که در این صفحه می خوانید براساس سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران در آریان مارک است.

چه اطلاعاتی را از کاربران می گیریم و چرا؟

1. دیدگاه ها

زمانی که کاربران، می خواهند دیدگاهی را ارسال نمایند، برای جلوگیری از دریافت هرزنامه، به دریافت مشخصات آن ها نیازمندیم.

2. رسانه ها

اگر لازم باشد که تصاویری را در این وبسایت بارگذاری نمایید، نباید از تصاویری استفاده کنید که موقعیت جغرافیایی شما را مشخص کند (EXIF GPS). چون از این طریق دیگران کاربران نیز می توانند موقعیت جغرافیایی شما را شناسایی نمایند.

3. فرم های تماس

کوکی ها و حریم شخصی کاربران

 

کوکی هایی برای ارسال نظرات

اگر می خواهید نظرات تان پیرامون این وبسایت را برای ما ارسال کنید، بهتر است نام و آدرس ایمیل تان را در کوکی ها ذخیره نمایید. با این کار دیگر لازم نیست که برای ارسال نظرتان در دفعات بعدی مجددا مشخصات تان را وارد نمایید. این کوکی ها می توانند به مدت یک سال از حریم خصوصی شما در این وبسایت محافظت نمایند.

 

کوکی بررسی کننده سازگاری دیگر کوکی ها با مرورگر شما

اگر در این وبسایت حساب کاربری داشته باشید، یک کوکی موقت را برای قرار داده می شود. این کوکی برای تعیین پذیرفته شدن دیگر کوکی ها در مرورگر شماست. این کوکی ارتباطی به حریم خصوصی شما ندارد. هم چنین پس از بستن مرورگر بسته می شود.

 

کوکی های ذخیره کننده اطلاعات شخصی کاربران

هنگام ورود شما به این وبسایت، چندین کوکی در مرورگرتان فعال می شود. این کوکی ها برای ذخیره اطلاعات شخصی شما برای ورود به وبسایت است. برخی نیز برای گزینه های نمایش صفحه نمایش تان تنظیم می شوند.

 

کوکی هی ذخیره کننده اطلاعات شخصی چه مدت فعال هستند؟

کوکی های مخصوص ورود به وبسایت به مدت دو روز، و کوکی های مربوط به گزینه های صفحه نمایش برای یک سال فعال هستند. البته اگر هنگام ورود گزینه “مرا بخاطر بسپار” را انتخاب کنید، این کوکی ها تا دو هفته فعال خواهند بود.

 

این کوکی ها چه زمانی از سیستم حذف می شوند؟

در صورت خروج شما از حساب کاربری تان، کوکی های ورود به وبسایت حذف خواهند شد.

4. محتوای وبسایت های دیگر

مطالب منتشر شده در این وبسایت ممکن است گاهی از وبسایت های دیگر به دست آمده باشد. بنابراین زمانی که شما آن مطالب را در این جا می بینید، گویا در همان وبسایت ها در حال بازدید هستید.

در این صورت وبسایت های دیگر از طریق مشخصات شما که در کوکی ها ذخیره شده، می توانند شما را شناسایی کنند. این کار در به دست آوردن آمارهای تحلیلی برای بازدید وبسایت شان، به آن ها کمک می کند.

البته تمام این ها زمانی اتفاق می افتد که شما در آن وبسایت ها حساب کاربری داشته باشید.

6. حقوق شما در ارتباط با اطلاعات شخصی تان

اگر در وبسایت ما حساب کاربری داشته اید و حالا می خواهید برای همیشه آن را ترک کنید، می توانید از ما درخواست نمایید که اطلاعات شخصی شما را حذف کنیم. البته این درخواست شامل اطلاعاتی که ما برای اهداف قانونی و امنیتی نگه داری می کنیم، نیست.

7. اطلاعات شخصی شما را به کجا می توانیم ارسال کنیم؟

نظرات کاربران ممکن است توسط یک سرویس تشخیص هرزنامه بررسی شوند. در صورتی که این سرویس نظر کاربری را به عنوان هرزنامه تشخیص دهد، اطلاعات برایش ارسال خواهد شد.